Rinbers Пакување од 2 JDS-040 FJDS-040 Замена на Полнење на Портата за Micro USB Адаптер Полнач во Штекер Коло со 12 Pin Flex Кабел за Sony PS4 4-та Генерација DualShock 4 Контролер
Свеж

Rinbers Пакување од 2 JDS-040 FJDS-040 Замена на Полнење на Портата за Micro USB Адаптер Полнач во Штекер Коло

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Нов Пакет на 2 JDS-040 FJDS-040 Замена на Полнење на Портата за Micro USB Адаптер Полнач во Штекер Коло со 12 Pin Flex Кабел за SONY PS4 4-та Генерација Dual Shock 4 Контролер.Ве молиме Расклопување вашиот PS4 контролер во рака и да се споредат со полнење одбор слики како нашата листа ги покажува.Ве молиме Купувачите точниот дел.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Само Компатибилни со PS4 4-та Генерација Dual Shock 4 Контролер JDS-040 FJDS-040 Полнење Одбор со 12 Pin Моќ Приклучок, НЕ со JDS-001, JDS-011, JDS-030 или JDS-050 JDS-055 Моќ Одбор.Ве молиме да го Замени Овој Дел Под Професионален Водич, Ако Не, НЕ се ОБИДЕ. 1 Година Гаранција, ве Молиме Бидете Сигурни дека Не Постои Човек-Направени Штета или Нула кога Враќањето или Размена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.