Бања Додаток Поставите 6Pcs, Пластични Подарок Сет Држач, Четка за заби Четка за заби Првенство Сапун Фармацевт Сапун Сад Тоалет Четка Носителот Ѓубре Може да Гимнас?
Свеж

Бања Додаток Поставите 6Pcs, Пластични Подарок Сет Држач, Четка за заби Четка за заби Првенство Сапун Фармацевт

DEN 839.76

Достапно е за нарачката

Сет на 6 Pcs : 1xcup, 1x држач, четка за заби, 1x сапун носителот, 1x Рака sanitizer шише, 1x кутии, 1x тоалет четка.Премиум Квалитет : PP+Нерѓосувачки Челик+ Метал Позлата.Секој е составен од силни издржливи материјали, така што тие не ќе го оцрни лесно.Едноставен Дизајн : Секоја бања додаток е создадена со стилски дизајн на на една прекрасна боја.Елегантна прилог на секоја бања.Функција : Ова 6 Pcs на бања додаток може да помогне во заштита на вашата површина, се задржи вашата бања чисто, уредно и уреден.Гаранција : Ако имате било каков проблем со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.И ние ќе ви обезбедиме со навремено и ефикасно по-продажба на услуги.Купите со грижете се бесплатно!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.