Lisle 57180 Масло Филтер Plug Алатка (Cummins), 1 Пакет
Свеж

Lisle 57180 Масло Филтер Plug Алатка (Cummins), 1 Пакет

DEN 314.40

Достапно е за нарачката

Сега со подолг врат да се печат уште подобро.Теми во филтерот за безбедна печат така, на филтерот може да биде отстранет од тесниот простор без одлевање на нафта.Т-рачка прави отстранување и инсталација полесно.Алатката исто така им овозможува на техничар за пред-смазка филтер пред инсталацијата.Одговара Тип : Возило Се Специфични.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.