FML 26W Компактна Флуоресцентна Сијалица Замена за Regent Купер Осветлување R18 со Техничка Прецизност - 26 Вати CFL Сијалица со G24q-3 4 Pin База - 6400K Јосифоски - 1275 Lumens - 1 Пакет
Свеж

FML 26W Компактна Флуоресцентна Сијалица Замена за Regent Купер Осветлување R18 со Техничка Прецизност - 26

DEN 863.76

Достапно е за нарачката

Она што Ќе Добиете за - 26 W CFL светилки со G24q-3 4 pin база во 6400 K бел ден и 1275 lumens осветленост излез - 1 пакет.Идеална Замена Купер Осветлување Сијалица - Компатибилен со Regent Модели FNF26 PC, FNF26 PCW, FW26 PC, FW26 PCW.Убаво и Светло - Нашата 4 pin CFL светилки 26w обезбедува голема отворено осветлување за вашиот патио во текот на ноќта пати со својата 6400 K бел ден температура на бојата и осветлувањето на 1275 lumens.G24q 3 4-Pin База - Plug and play CFL светилки 26 вати 4 pin како ОЕМ производи.Општи услови - Кога нарачување на оваа 4 pin CFL сијалица со намера да се користи во други осветлување тела, ве молиме да се обезбеди соодветна сијалица за мерење и база штекер.Допрат до нас, доколку ви треба помош во однос на компатибилноста на нашиот сијалица со твоите осветлување потреби.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.