2-Ниво Функционална Дрво Мачка Бања Отпадоци Кутија Покрие со Повеќе Отвори, Круг Влезот и Openable Врата
Свеж

2-Ниво Функционална Дрво Мачка Бања Отпадоци Кутија Покрие со Повеќе Отвори, Круг Влезот и Openable Врата

DEN 2188.32

Достапно е за нарачката

????【ЕКСКЛУЗИВНИ БАЊА ДОМ ЗА МАЧКИ】 : Овој практичен 2-приказна мачка бања куќа (20.9"L x 23.6"W x 35.5"H) со мазни врвот и кроени мачка ноктот обрасци ги комбинира функциите на мачка отпадоци кутија комплет и од страна на маса, помагајќи им се скрие мензи при додавање стил на вашата спална соба, бања и дневна соба. ????【ВРАТА И ПОВЕЌЕ ОТВОРИ】 : широка врата со магнетни затворање е дизајниран за лесен пристап и чистење.Четири ноктот во облик отвори и пет мали дупки се обезбеди вентилирани и удобно внатрешниот.А 7.1"Д отворен круг влезот е дизајниран за слободно пристап и удобен набљудување. ????【ДОВОЛНО ВНАТРЕШНИ работи СО ДВЕ НИВОА】 : На дното ниво (20.9"L x 21.3"W x14.6"H) е на располагање за да се скрие стандард отпадоци кутија.Горниот ниво (20.9"L x 21.3"W x 17"H) обезбедува удобен салон за вашата мачка да се одморат.А 5.9"Д кроена круг дупка во внатрешноста им овозможува на вашите мачки пријател да одат нагоре и надолу лесно. ????【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】Оваа 2-приказна мачка бања кабинет е совршен прилог за да се скрие стандард отпадоци кутија, помага да се спречи несаканите отпадоци, мирис, и мензи наоколу.Дизајниран со мазна врвот, оваа мачка отпадоци кутија комплет, исто така може да се служи како од страна на маса за прикажување.Две-ниво доволно внатрешна со кроена круг пристап, 4 шепа во облик на отвори, и 9 отвор дупки, обезбедува вентилирани и пријатно место за вашата сакана мачка. ????【ЛЕСНО СОБРАНИЕТО】 : Сите делови вклучени во вашиот пакет, се прикажани јасно.Со чекор-по-чекор упатство за инсталација и пред-drilled дупки, можете лесно може да се соберат оваа мачка отпадоци куќиште поединечно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.