ЦРВЕНО ВОЛКОТ за 2010-2020 Одберете Џип Dodge Chrysler Кочница Контрола Жица Адаптер Подигнат Приклучок на Приколката RV Влечење Сопирачки Систем за Монтирање
Свеж

ЦРВЕНО ВОЛКОТ за 2010-2020 Одберете Џип Dodge Chrysler Кочница Контрола Жица Адаптер Подигнат Приклучок на Приколката

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

Компатибилен со Џип : 2010-2020 Jeep Cherokee, 2010-2020 Jeep Grand Cherokee, 2010-2020 Компас, 2010-2013 Слобода, 2010-2017 Патриот, 2015-2020 Renegade, 2010-2020 Wrangler.Компатибилен со Dodge : Предизвикувач 2010-2020, Полнач 2010-2020, 2010-2020 Durango, 2010-2020 Гранд Караван, 2010-2020 Патување.Chrysler : 2015-2021 Pacifica, 2010-2020 Chrysler 300, 2011-2017 Chrysler 200, 2011-2016 Градот & Земјата.Сопирачки контрола жици Одговара на ван имаат фабрика забавува пакет, но без контролер.Тоа може да биде работа со Tekonsha P3 или Рис Towpower 8508211 електронска Кочница Контролер и така натаму.Директно plug and play.Вклучен ова се подигнат под автомобил цртичка и други крајот во контролер.Не треба да го намали било фабрика жица на автомобил или спојување.Работи совршено за пауза систем.Плоштад конектор приклучок во отворен приклучокот на реле/fuse кутија под левата страна на инструмент-таблата.Станот конектор приклучок во вашиот Tekonsha кочница контролер.Тоа е направен од професионална чист бакар.Силна спроводливост.ПВЦ школка е отпорна на компресија и триење.Најоддалечените слој е кабел ракав нето-што е подобро ги штити коло безбедно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.