ZOSI 4K Ултра HD 8MP HD-TVI Add-on Жичен Безбедност Купола Водоотпорна Камера Широк Агол за Ultra HD Отворено со 150ft Ноќ Визија Home Security Камери САМО за 4K 8.0 ПРАТЕНИК HD-TVI DVR Систем
Свеж

ZOSI 4K Ултра HD 8MP HD-TVI Add-on Жичен Безбедност Купола Водоотпорна Камера Широк Агол за Ultra HD Отворено

DEN 1343.76

Достапно е за нарачката

【4 K 8.0 ПРАТЕНИК Ultra High Definition резолуцијата】 Оваа ултра HD 4 K CMOS Слика Сензор овозможува камерата да го фати повеќе светлина, која ја подобрува бојата, контрастот, и слабо светло перформанси.Со ултра HD 4 K резолуција, оваа камера може да понуди повеќе детали и исклучително разјаснат видео. 【Работи само со 8 MP 4 K TVI DVR】-работи Само со 8.0 ПРАТЕНИК 4 K TVI DVR системи, високо recomended да работат со ZOSI 8 MP 4 K security system. (не се вклучени, достапно одделно). 【Внатрешна и Надворешна Употреба со IP66 】- Високо квалитетни пластични вандалот доказ & водоотпорен можат да го издржат најтешките на надворешни услови. 【150 FT Ноќ Визија】- се остри и јасни сликата ден или ноќ со камерата е автоматски IR-НАМАЛУВАЊЕ на филтер До 150ft ноќ визија во целосна темнина и 200ft Ноќ визија во посебна амбиентална светлина.Повеќе од 3.0 Лукс ноќ визија е боја.Алуминиум водоотпорна домување камери може да се Користи во затворени простории и на отворено. 【Истакна & Гаранција 】-Истакна : 1, ова е тешко-жичен камера, тоа треба да го поврзете напојување & bnc кабел. 2, оваа камера може да работи само со TVI DVR.Две години квалитет, цел Живот Техничка Поддршка!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.