Moog K8925 Усогласување Shim
Свеж

Moog K8925 Усогласување Shim

DEN 762.24

Достапно е за нарачката

Може да се реши прекумерна гуми носат и управувачки проблеми.Moog усогласување делови може да донесе возила во фабричка спецификација.Shims и bushings обезбеди прецизни camber, рициново и пети корекција.Проблемот Решавање на производи се вклучат докажан дизајн и инженеринг услуги.Кам завртки и прилагодливи топката зглобовите обезбеди усогласување за не-прилагодлив возила.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.