CosCosX 8 Компјутери Жените Луксузни Нокти Прстен Ретро Модата Заштита На Ноктот Зглоб Помине Прстен Капа Покрие Прстен Прст Декорација Совет Помине Уметност Шарм Мач
Свеж

CosCosX 8 Компјутери Жените Луксузни Нокти Прстен Ретро Модата Заштита На Ноктот Зглоб Помине Прстен Капа Покрие

DEN 324.00

Достапно е за нарачката

Материјал : Алуминиумски,Кристал,Кристал.Заштитете го вашиот ноктите.Прстен и shinning кристал ноктите.Дијаметар : Прибл.14mm/0.5 инчи.Ring ring големина може да се прилагоди.Поради големината мерења се рачно изработени,па така не може да биде 1-3мм грешка.Стил : Мода,Убавина,Бидете вие charmer и елегантен.Добро за случува партија или банкет или церемонија.Специјален дизајн ќе направи да изгледате оригинално.Тоа е исто така добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници. 100% Задоволството Загарантирани!Единствена,сјајна кристал,направи што повеќе шармантен.Погодна за девојки секојдневно носење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.