Keranique Подебели Целосни Коса 30 Дена Систем со Keratin Шампон, клима уред, Фоликул Зголемување на Серумски и Лифт и Поправка Третман за Кадрава Текстура Проретчена Коса, P
Свеж

Keranique Подебели Целосни Коса 30 Дена Систем со Keratin Шампон, клима уред, Фоликул Зголемување на Серумски

DEN 1187.28

Достапно е за нарачката

Приклучи се над 1.000.000 жените кои имаат доверлив Keranique, на Растот на Косата Експерти!Keranique 30 Ден Косата Погуста Посилна Коса Систем содржи Keratin Amimo Комплекс Исполнет Volumizing Шампон и Балсам и , Лифт и Поправка Третман Спреј и Фоликул Зголемување на Серумски.Дебели, volumnious и здрава коса започнува со здрава скалпот.Keranique беше создадена исклучиво за жените, а се препорачува третман од страна на водечките губење на косата експерти за поддршка на целокупниот подебели, целосни, повеќе коса.Keranique адреси на коренот на вашите прашања преку помагање стимулира и целна фоликулите на косата со врвни состојки, така што ќе може да се врати на вашата коса, што го прави видливо подебели, целосни, поздрав, shinier и посилни повторно!.Нашите шампон е дизајнирана посебно за проретчена коса нежно длабоко чистење и стимулира скалпот да го негуваат и подмладување на фоликулите на косата.Средството за смекнување на косата е специјален крем-гел формула која палта, штити и volumizes парична казна и проретчена коса со keratin збогатен слој.Тоа ја задржува влагата и хидрира, додека за заштита на косата од секојдневните стресови и идна штета.Таа, исто така ќе ви помогне со управливост, detangling и климатизација без тежина во косата надолу.Лифт и Поправка Третман Спреј е мулти-употреба на производот - работи како топлина protectant, контроли frizz, фоки сплит завршува, и ви дава инстант волумен и телото.Нашата единствена формула вклучува keratin, кој помага да се надополнува природни keratin влакна, кои се во коса, да помогне во заштитата на cuticle.Фоликул Зголемување на Серумски е бестежин, алкохол-слободен серумски користи врвни кожата и косата состојки.Користете секој ден да се зголеми на изгледот на дебелина и волумен со текот на времето.Keranique работи за сите жени од сите возрасти, од новите мајки да баби.Да се Вратам на Вашата Самодоверба со Подолги и Посилни, Погуста Коса.Конечно се зајакне, ја зацврсти и да се згусне секој коса окното за убава, полна шеф на косата, сите жени заслужуваат и желба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.