DYMO LabelWriter Безжична Печатач, Црна и бела (2002150)
Свеж

DYMO LabelWriter Безжична Печатач, Црна и бела (2002150)

DEN 1245.60

Достапно е за нарачката

КАБЕЛ-СЛОБОДЕН ПЕЧАТЕЊЕ : Вграден Wi-Fi за печатење од Афион, Компјутери, паметни телефони и таблети.ПОГОДНИ ЗА ПОВЕЌЕ КОРИСНИЦИ : Додадете една Label Writer Безжична етикета печатач на мрежа и донесе етикета печатење на сите.ЦЕНА-ЕФИКАСЕН ПЕЧАТЕЊЕ : Директна Термичка етикета печатач технологија ја елиминира потребата за скапа десктоп печатач мастило или тонер.СЕКОГАШ КОРИСТЕТЕ АВТЕНТИЧНИ DYMO LABELS : За употреба со повеќето DYMO етикета принтери, вклучувајќи DYMO Label Writer 4 XL, Label Writer 450, Label Writer Wireless, Label Writer 450 Дуо, Label Writer 450 Турбо, Label Writer 450 Твин Турбо, и Десктоп Мејлинг Решение.КОРИСТЕЊЕ СО АВТЕНТИЧНИ DYMO ЕТИКЕТИ : За најдобар учинок, користете DYMO Label Writer Етикети во различни големини.Системот за Барања за DYMO Поврзете : Андроид 5.0 или понова верзија, i OS 9.0 или подоцна.Интерфејс : USB Тип-А, 802.11 a/b/g/n Wi-Fi.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.