Tomanbery Отпорност на Абење Напојување Извор ADP‑240AR 5Pin Единица Рационализација за PS4 PlayStation4 Игра Конзола
Свеж

Tomanbery Отпорност на Абење Напојување Извор ADP‑240AR 5Pin Единица Рационализација за PS4 PlayStation4 Игра

DEN 1425.36

Достапно е за нарачката

Погоден за Play Station4 конзола за игри, 5 Pin единица за напојување.Лесно да се инсталира, лесен и брз, многу практични.Мала големина, рационализација, целосна и запечатени, лесно да се носат.Употреба на високо‑квалитетни материјали, отпорност на абење и отпорност на корозија.Прецизни парчиња и врски обезбедува совршен применливост, погоден за инсталација локација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.