Hitachi 887853 Замена Дел за Моќ Алатка Списание Собрание
Свеж

Hitachi 887853 Замена Дел за Моќ Алатка Списание Собрание

DEN 965.76

Достапно е за нарачката

Hitachi Power Tools е преименувана во Metabo HPT.Истата голема tools, со само ново име.Вистински Hitachi моќ алатка за замена на дел.За употреба на Hitachi моќ алатка производи.Hitachi 887853 СПИСАНИЕ ГАЗ'Y Замена Дел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.