XVIM Жичен Безбедносни Камери Систем - 1080P 4CH Home Security Камера Систем DVR(Нема Хард Диск),4PCS 2MP Безбедносни Камери, IP66 Надворешна Безбедносна Камера Систем,Ноќ Визија, Движ?
Свеж

XVIM Жичен Безбедносни Камери Систем - 1080P 4CH Home Security Камера Систем DVR(Нема Хард Диск),4PCS 2MP Безбедносни

DEN 5759.76

Достапно е за нарачката

【1080 P Безбедносна Камера Систем DVR + 2 MP HD Камери】4 CH 1080 P DVR може да се прикаже видеото јасно. 4 PCS 2 MP безбедносни камери со 24 LED автоматски IR-намалување на филтер.IP66 водоотпорна безбедносна камера,без разлика во затворени простории или на отворено и дење и ноќе, таа се уште може да биде застрелан јасно. 【Прилагодите Хард Диск Капацитет】Хард Диск врска кабли се претходно инсталирани во DVR, можете да изберете различни капацитет на хард диск од себе, поддршка 3.5 инчен SATA хард диск,max 3 TB, едноставна конекција, безбедносната камера систем DVR може да се снима.(Хард Диск не се вклучени). 【Smart Движење Откривање & СТАН Притисни Известувања】 Можете да го поставите откривање зоната на home камера систем DVR за да се минимизира лажни аларми.Кога постои објект се движат во снимањето област, на СТАН ќе прима push известувања веднаш. 【Лесно& Брз Далечински Пристап од страна на СТАН】Поврзете камерата систем со интернет, симнете бесплатен СТАН на паметен телефон или таблет ( Поддржуваат Android и IOS систем) и да го додадете уредот ID, само 3 чекори, можете далечински мониторинг со камери од мобилен телефон во секое време. 【Гаранција и Услуга】XVIM безбедносна камера систем обезбедуваат 1 години гаранција за квалитет , 30 дена гаранција за враќање на парите. 60 дена замена, ние нудиме професионална живот време техничка поддршка !Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.