Amerbm Тркала Имајќи Отстранување & Инсталирање на Полнење, Центар Отстранување Собата, Назад & Предните Тркала Имајќи Puller Алатка, Лесно Отстранување На Поаѓајќи од Вр
Свеж

Amerbm Тркала Имајќи Отстранување & Инсталирање на Полнење, Центар Отстранување Собата, Назад & Предните Тркала

DEN 4775.76

Достапно е за нарачката

【5 ВО 1 АЛАТКА ПОСТАВИТЕ】1. Центар отстранување; 2. Отстрани поаѓајќи од на вретеното/ имајќи седиштето; 3. Инсталирање на нови внатрешното тркало лежишта; 4. Инсталирање на нови надворешното тркало лежишта; 5. Инсталирање на јадро во имајќи глава. 【Се НАПРАВИ РАБОТАТА ПОЛЕСНА】Amerbm тркала имајќи puller комплет може лесно да се инсталира центар и имајќи промени на повеќето автомобили( без употреба на помалку безбедно чекан или продавница притиснете). 【УНИВЕРЗАЛНА ПРИМЕНА】Авто-центрирање механизам и удар лого дизајн.Универзал за Повеќето направи и модели на домашни, Европски и Азиски возила.Универзален и за напред, заден, и сите тркала возила.Компатибилен со повеќето Европски модели на задните тркала Мерцедес-Бенц, Порше, БМВ и Фолксваген( Слични на 27213 алатка ). 【ПРОИЗВОД ВКЛУЧУВА】Центар отстранување алатка, предните тркала имајќи адаптери, тласкач подлошки, приемник ракави, орев-топ, и тешки лого, производ прирачник, преносни пластична кутија.Сите делови се пре-подмачкано ( анти- ' рѓа, масло ) за да се зголеми работниот век. 【СИЛЕН И ИЗДРЖЛИВ】21 додатоци имаат свои броеви (преку U, ласерско гравирање), ве молиме погледнете на сликата за специфична големина.Направени од #45 јаглероден челик, силни и издржливи, на површината се третира со анти-оксидација и да се зголеми неговата служба за живот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.