uxcell 50pcs Агол Заградата Метал 12x12mm Црна Агол Подготвуваат Fastener L во Облик на прав Агол Загради Агол Заштитник Полица Поддршка со Завртки за Мебел
Свеж

uxcell 50pcs Агол Заградата Метал 12x12mm Црна Агол Подготвуваат Fastener L во Облик на прав Агол Загради Агол

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

КОЛИЧИНА Вкупна Големина : 12 x 12 x 9mm/0.47" x 0.47" x 0.35"(L*W*H); Дебелина : 1mm/0.04"; Монтажа Дупка Кол : 3мм/0.12"; Завртка Големина : M3 x 10мм/M3 x 0.39"(D*L). - На аголот полица протези се изработени од метал, да обезбеди силна вчитување капацитет, трајни и здрав; мазни рабови дизајн, спречување на гребење.МЕБЕЛ ПОДДРШКА - Специјално дизајниран со L форма, важно fastener да се направи мебел остане цврста.Идеална алатка за да се поврзете на мебел заеднички агол одбор.Едноставен и практичен дизајн, здрав и стабилен.УНИКАТЕН ДИЗАЈН - Заштита на квалитетот на завртки и изработка на изглед повеќе убави, подобар ефект на инсталацијата; криви дизајн го прави работ мазна и тоа исто така може да се заштити вашата рака од нула.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Можете да DIY вашиот мебел, може да се користи за било која полица инсталирате, како што се публикации, градина полица, маса, гардероба, и стол агол.Широко се користи во кујна, спална соба, бања, хотел, ресторан, фабрика области и така натаму.Направи вашиот дом или двор повеќе убави и чисти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.