Topeakmart Скриени Мачка Отпадоци Кутија Комплет со Монтажни Divider & Складирање Полица, Декоративни Мачка Куќа & Страна на Маса за во Дневна Соба/Бања/Бања, Бела
Свеж

Topeakmart Скриени Мачка Отпадоци Кутија Комплет со Монтажни Divider & Складирање Полица, Декоративни Мачка

DEN 3839.76

Достапно е за нарачката

????ПРИЛАГОДЛИВИ ВНАТРЕШНИОТ ПРОСТОР : На divider на кабинетот е moveable.Само слајд одборот во слотот сакате да формираат мали и поголеми кабинет.Според различни прилагодување позиција, долниот кабинет мерки 23.2x43.5x44cm/9x17x17.3во (Dxšxv) или 47.4x43.5x44cm/18.7x17x17.3во (Dxšxv).Можете да ја промените внатрешниот распоред според вашите складирање потреби. ????ПОВЕЌЕ НИВОА : Нашите миленичиња гајба има голем tabletop, отворена полица, и две-вратата на кабинетот.Може да се стави некои декорација или вазни или дури и телевизија на tabletop, продавница некои книги и списанија на отворена полица.Долниот кабинет е погодна за домашни миленичиња е кревет или отпадоци кутија или други милениче резерви.Повеќе складирање простори се направи оваа страна табела практични и разновиден. ????МОДЕРЕН МЕБЕЛ ДОМА : деликатна дизајн, лесна-за-натпревар боја, и вертикални жито декорација направи оваа модерна крајот табела работи добро во секој агол во куќата, дневна соба, спална соба, перална, студија, и така натаму.Умен дизајн совршено се крие ѓубре кутија и inharmonious објекти зад вратата, обезбедување на простор за складирање, исто така, носат убавина на домот. ????РАЗНОВРСНА ТАБЕЛА : Ова два-врата дрвена маса е погодна за многу наврати и има широк апликации.Тоа може да биде крајот на маса, од страна на маса, ТВ маса, ноќната, или домашно милениче гајба, пет condo.Ова дрво кабинет не е само парче на мебел дома, но, исто така добро место за домашно милениче играчки и храна.Може да се стави овој миленичиња куќа во дневна соба, трпезарија, спална соба, ходникот, итн. ????Што може да се ВИДИ ИНСТРУКЦИИ : Оваа модерна миленичиња куќа треба да бидат составени од себе.Имаме детално упатство и додатоци се вклучени.Ако имате било какви проблеми и прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.