Луис N Кларк Патување Вратата, Аларм + Прозорец Guard Преносни Home Security System Батеријата работат за Хотел, Спална соба, Апартман & ученичкиот дом, со Вграден LED Светло, Сино
Свеж

Луис N Кларк Патување Вратата, Аларм + Прозорец Guard Преносни Home Security System Батеријата работат за Хотел,

DEN 197.76

Достапно е за нарачката

ГЛАСНА + ВНИМАНИЕ ГРАБАЊЕ : Висок pitched 91 d B огласува кога дома алармот е активен.Доволно гласно за да ги алармираат вашите соседи, ќе се разбудам до, и да ги одврати-ќе се крадци.МАКСИМАЛНА SECURITY + СЕСТРАНОСТ : Остане безбедно дома и додека патувате.Совршен аларм систем за пред врата, спална соба, апартман, ученичкиот дом или хотел.Исто така, може да се користи во windows.ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ на : Држете го на тенки ножеви заедно и движете ги во пукнатината помеѓу вратата и doorframe, јамка кабелот низ врата се справи, и да го поставите алармот.Тоа е толку едноставно, дури и вашите деца може да го направи тоа.КОМПАКТЕН + ПРЕНОСНИ : Совршен хотел вратата, аларм и кражба на одвраќање за вашиот следен одмор.Мали и тежи помалку од 2 унци.Лесно се вклопува во вашиот куфер, briefcase, ранец, торба за лаптоп, или ташна.ВКЛУЧУВА : Вграден LED светилка, и две копчето мобилен батерии.Голема дополнителни лична безбедност функција при патување, во непозната средина, или кога тоа е доцна во ноќта.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.