Mielle Органски Производи Коса Рузмарин Нане Раст на Косата Масло 2 оз,(Пакување од 2),Исполнет со Биотин да се Поттикне и Зајакне Растот на Косата,Ослободи од Нервозни ?
Свеж

Mielle Органски Производи Коса Рузмарин Нане Раст на Косата Масло 2 оз,(Пакување од 2),Исполнет со Биотин да

DEN 534.24

Достапно е за нарачката

ВРАТИ : го Враќа функцијата на косата клетки преку спречување на сув скалп и мазнење на сплит завршува со хранливи материи богати со интензивна формула.КОСАТА ТИП : Формулиран за сите типови коса.Да се ЧУВСТВУВАТЕ ДОБРО : да се Постигне повеќе, се посилно, поздраво косата со нашите органски коса масло исполнет со Биотин.СИТЕ ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ : Направен со природни и органски состојки, не содржи штетни хемикалии и конзерванси.УПОТРЕБА : за секојдневна нега на коса или специјализирани скалпот третмани.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.