Луксузна 6 Парче Боја Еспресо Шолја Чинијата Подарок Кутија Поставува 100ml Мраз Семејство Кафе Puer Чај Кафе Кригла Teacup Tazas Tasse Koffie Kopjes (Капацитет : 100ml, Боја : 6 Боја на Со?
Свеж

Луксузна 6 Парче Боја Еспресо Шолја Чинијата Подарок Кутија Поставува 100ml Мраз Семејство Кафе Puer Чај Кафе

DEN 1439.76

Достапно е за нарачката

Нордиските Стил, Минимална Дизајн 6 бои, Macaron боја за појавување на Замрзнатото текстура Применливи за Еспресо, Кафе, Чај, Сок, Млеко, Cappuccino, итн.Сајтови Применливи Дома, Кафе, Канцеларија, Ресторан, Училиште.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.