LARVI Лицето Чистење со Четка Водоотпорен Силикон Лицето Почиста Електрична Masager Четка за Длабоко Чистење
Свеж

LARVI Лицето Чистење со Четка Водоотпорен Силикон Лицето Почиста Електрична Masager Четка за Длабоко Чистење

DEN 313.20

Достапно е за нарачката

Safe : Користете храна одделение силиконски безбедни и не-иритирачки, не се алергични на било кожата.Двојно sonic пулсација електрични чистење технологија : Пренесуваат до длабоко слој низ површината на кожата, темелно чистење на порите нечистотии.Цел : Тело измијте се, без бактерии.Масажа глави : 1075 пред се, 586 мека кожа-friendly масажа шефовите на грбот, помеки и повеќе деликатна од обичните силикони препарати за чистење, нула оштетување на кожата.Водоотпорен дизајн : 100% водоотпорен дизајн тело и напојување се целосно одвоени, со користење безбеден полнење на владата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.