HSU Супер Менгеме Камера Менгеме Планината 360° Магија Рака Менгеме Двојно Топката Главата Адаптер со 1/4-20 Тема за GoPro AKASO DJI dslr фото Камера Monito/ LED Светла/ Ronin-М/ Ronin MX/ Freefly
Свеж

HSU Супер Менгеме Камера Менгеме Планината 360° Магија Рака Менгеме Двојно Топката Главата Адаптер со 1/4-20

DEN 455.76

Достапно е за нарачката

360° на Ротација : HSU Супер Менгеме е мултифункционален двојно топката главата со менгеме на дното.Двојно 360 степени топката главата articulating дизајн прилагодува било агли врз основа на вашите потреби. 1/4" Tthread : Со 1/4" завртка на врвот да го инсталирате на мала камера, монитор, LED светло во видео, микрофон, speedlite, и повеќе.Најдобар оптоварување

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.