100 Парчиња Метал Помине Декорација Delaman 3D Метал Помине Стап Пчели 3D Декоративни Помине Уметност & полски Додатоци Помине Уметност Опрема (Боја : Сребро)
Свеж

100 Парчиња Метал Помине Декорација Delaman 3D Метал Помине Стап Пчели 3D Декоративни Помине Уметност & полски

DEN 220.56

Достапно е за нарачката

Оваа помине decals се одлични за двете професионални помине специјалист и помине уметност ученик.Овие Метални Декорации на Ноктите се дизајнирани со специјални пчели дизајн, изработка на вашите нокти да изгледаат убаво и различни.Оваа помине decors може да се користат како декорација на мобилни телефони, книги, карти, итн.Погоден за помине уметност со ноктите, УВ градител гел, итн.Високо-квалитетни алуминиумски материјал, се повеќе издржливи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.