24 Мл Пластични Condiment Стискаш Шишиња [3 PACK] Келеш Шише за Сосови, Облекување, Уметности и Занаети, Ketchup, Сенф, Масло, СКАРА - Јасно Обновливи Пластични Контејнери, BPA Free, м
Свеж

24 Мл Пластични Condiment Стискаш Шишиња [3 PACK] Келеш Шише за Сосови, Облекување, Уметности и Занаети, Ketchup,

DEN 286.80

Достапно е за нарачката

ХРАНА БЕЗБЕДНО - Направени од BPA Free Комерцијални Одделение Пластика, машина за миење на Садови и Микробранова безбедно на врвот ред.Лесно да се пишува на етикетата или идентификување на содржината во внатрешноста.КОРИСТИ - Доаѓа во 3 Смета Пакување Одлична за Кујна Сосови, Масла или Мирудии или да ја користите за Лепила, Уметности и Занаети, Бои и сјај.ЛЕСНО РЕФИЛ - Блузи unscrew за лесно refilling.Доаѓа со лесно да се отвори врвот со широк врат за производи кои се подебели.Одлично за Ketchup, Mayo, Маслиново Масло, Сенф, Боја, Лепак и многу повеќе!.ТЕЧЕЊЕ ОТПОРНИ - Повеќе редови на конец прави шишиња течење-бесплатно!Ова е причината зошто ние стоиме надвор од нашите конкуренти многу шишиња на пазарот имаат блузи дека pop-off!. ⭐⭐⭐⭐⭐ Задоволството На Клиентите = Eco Quality Се Стреми Да Им Обезбеди На Повеќето Задоволително Услуги На Клиентите Искуство.Ние Обезбедуваме 1-Годишна Гаранција На Сите Наши Производи И Доживотна Поддршка На Корисниците За Сите Клиенти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.