Вилбур Кертис Термички Фармацевт 3.0 Литри Фармацевт, Вакуум и Запечатени, од не ' Рѓосувачки Челик Тело - Кафе Фармацевт - TXSG0301S200 (Секој)
Свеж

Вилбур Кертис Термички Фармацевт 3.0 Литри Фармацевт, Вакуум и Запечатени, од не ' Рѓосувачки Челик Тело - Кафе

DEN 8519.76

Достапно е за нарачката

Интегрален база, го прави лесно да се создаде далечински кафе станици.Посебна капе лента за лесно чистење.Изолирани Фармацевт, Црна Пред Стакло, Метал Тапа Гарда.Нерѓосувачки челик лагер за комерцијални издржливост.Оваа комерцијални кафе фармацевт е многу популарна во ред ресторани, хотели и други храна услуга локации.На Вилбур Кертис име е синоним за целосна линија на најнапредна во светот, топ-of-the-линија комерцијални кафето опрема, iced чај подготовка системи и специјалност точење на пијалаци.Вилбур Кертис е претпочитаниот пијалаци опрема услуги на ресторани, хотели и други комерцијални храна услуга установи.Нејзините производи се дизајнирани да ги задоволат издржливост и перформанси потребите на службата за храна професионалци.Чувајте ги вашите најдобри brews свежо, топло и е подготвен да им служи за часови со овој термички кафе фармацевт.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.