Vanmor Деца Готвење и Печење Поставете
Свеж

Vanmor Деца Готвење и Печење Поставете

DEN 1471.20

Достапно е за нарачката

????Готвење и Печење Поставете за Деца : Девојки готвење групи за деца вклучува деца девојки готвач шапка, деца престилка за девојки, фурна мит, топла подлога, возен pin, дрвена лажица, рачниот миксер, 4 еднорог cookie секачи.Овие деца печење поставете ги задоволи сите потреби на децата во предучилишните мало девојче печење игра, оди заедно совршено во прилог на нејзиниот игра кујна. ????Прилагодливи Готвач Облечи Облека За Малите Девојчиња : Девојки готвач шапка и престилка со голема еднорог во розова престилка.доволно рака да се врзуваат околу вратот и половината за да се вклопува со соба за да расте.професионален готвач е шапка има убаво еластична бенд на назад, што му помага да остане на лесно.рерната ракавица, отпорни на топлина, мат, печење ракави имаат шарени шема серија. ????Господар Готвач/Baker од Суштинско значење за Печење Додатоци : со Користење на whisk и лажица да се готви нешто, користете мини ролери и торта секачи да направи колачиња и тесто.овие деца готвач сетови се работи на тоа да се биде во можност да игра бејкер и готвач, деца престилка сет за девојки претставува совршен за земјите аспиранти бејкер лесно се пече во почетниот живот или градинка со деца престилка готвење. ????Safe Пријателски Памук Машина Перат Материјал : Малку девојки готвач сет со Деца кујна престилка, готвач шапка и ракавите се направени да траат со трајни памучен материјал и засилен рабовите, и може да биде фрлена во машина за перење, децата печење поставете награди во собата за илјадниците готвач го прави кујна игра искуство дека многу cuter и повеќе забава за децата. ????Симпатична Готвач Облека Подарок за Мал Готвач : Деца готвач шапка и престилка поставете го поттикнува креативност и имагинација, функционални и голема ткаенина.Одлично за децата кои се развива љубов за готвење печење готвач улога игра.Ако вашето дете сака да се готви или готвач улога игра, практични престилка постави за деца ќе биде идеален подароци за 3 годишни девојки, Божиќ подарок, Роденденски подарок, Одмор подарок, или Фестивал на подарок.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.