Датотеката Хартија, Организатор И Буква Фах Биро За Канцелариски Материјали Папка И Додатоци За Складирање, Јасно Акрилик, За Дома Училиште Десктоп Организација О?
Свеж

Датотеката Хартија, Организатор И Буква Фах Биро За Канцелариски Материјали Папка И Додатоци За Складирање,

DEN 1199.76

Достапно е за нарачката

МОДЕРЕН ИЗГЛЕД - Резолуцијата за вашата канцеларија биро додатоци.Се подигне бар на вашиот workspace мажите и жените.Одлично за работното место училница наставникот homeschool и компјутерски табела.КАНЦЕЛАРИЈАТА на ОРГАНИЗАЦИЈАТА - Крајната датотека организатор за биро за статистика биро додатоци, користете за датотеки, папки документи, писма, книги хартија стационарни врзивно литература списанија записи mail форми каталог листови looseleaf и сите вашите предмети.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ - Нашите Датотека Биро Организатор е многу лесно да се соберат, само неколку завртки и нејзините подготвени, доаѓа со шрафцигер.Оваа датотека организатор не е пластовидно, и не е wallmounted, тоа седи на вашата работна маса или на маса.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ГРАДЕЖНИ - Направен од висок квалитет на акрилик (lucite - пластика, стакло). 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА - Ние Стоиме Зад Нашите Производи.Нашите производи се 100% гарантира.Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми, ние се чека да им помогне.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.