Rocutus 14 Облоги Мачка Отпадоци Кутија Облоги,Тешки Drawstring Мачка Отпадоци Пан Кеси за Отпадоци, Ѓубре Торба за домашни Миленичиња и Мачка
Свеж

Rocutus 14 Облоги Мачка Отпадоци Кутија Облоги,Тешки Drawstring Мачка Отпадоци Пан Кеси за Отпадоци, Ѓубре Торба

DEN 249.60

Достапно е за нарачката

✔【Drawstring Дизајн, Лесен за Чистење】 - мачката отпадоци кеси за отпадоци се дизајнирани со drawstring рачки.Вие само може да го дофати жолта drawstring и го фрлаат ѓубре торба по чисти вашиот ѓубре кутија и додадете замена лагер на пет отпадоци тавата.Зачувај вашиот расчистување на време. ✔【Екстра Дебели и Тешки】 - Оваа мачка отпадоци и кеси се направи повеќе дебел материјал за помалку склони кон puncturing или нагон за чешање на окото.Тоа се прави со измамник не-стап слој, да ги задржи на кеси лесно да се отстрани.И екстра дебели ќе го задржи писе на куќата чиста.Не ќе се скрши време за чистење на мачка отпадоци тавата. ✔【Џамбо Облоги Дизајн и Безбедноста да се Користи 】 - Секој кеси се одвоени,на кеси не ќе солза жица додека отворите кеси.На кеси за отпадоци се течење-доказ и тешки, не содржи парфеми или дезодоранси.Безбедност за мачки и кучиња.Мачката отпадоци кеси ќе го задржи вашето домашно милениче пан лесно да се чисти. ✔【Одговара Најмногу на Пет Отпадоци Пан 】 - ѓубре кеси се во добар квалитет, пакетот вклучува 14 парчиња, тоа во добра вредност.Постојат 3 различни големина може да се изберат,можете да го мерите вашиот миленик отпадоци тавата и го избере најдобриот големина за вашето домашно милениче.Мачката отпадоци кеси ќе одговара на повеќето отпадоци кутии.Никогаш нема да се грижите за се има погрешна големина рефил кертриџ. ✔【100% Клиентите се Задоволни】 - се надеваме дека сте целосно задоволни со оваа Мачка Отпадоци Кутија Облоги, но ако не сте 100% задоволни со нашите производи, ние и ветуваме да понуди пари назад и прашање што целосно враќање на средствата што сакате да ја осигурате вашата доверба.И можете да побарате било какви прашања за овој производ, пред да ја поставите вашата нарачка,ќе одговори на сите ваши прашање да се реши вашите проблеми.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.