Noverlife Помине Уметност Рака Перница и Маникир Табела Мат, Силикони Биро Подлога, Перат Свитлива лак Страна на Носителот врвка за околу Рака Остатокот Перница за Нокт
Свеж

Noverlife Помине Уметност Рака Перница и Маникир Табела Мат, Силикони Биро Подлога, Перат Свитлива лак Страна

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

❤ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Висока температура отпор.Силиконски материјал, издржлив и не е лесно да се деформирани.Мие и количка.Лесно да се чисти и да ги чува.Животната средина-пријателски, здравје и хигиена. ❤ SOFT & УДОБНО рака перница држи вашите раце удобност зона, цврсти доволно да се постојано поддршка зглоб/страна пак, правото да се вклопи manicuring табела. ❤ УБАВИ и ПРАКТИЧНИ Деликатна дизајн, прекрасна чипка и бран поени изглед и стилски стил.Симпатична табела мат може да се задржи вашето биро чисти. ❤ ПОГОДНО Со криви заградата во облик на дизајн, лето нема да се чувствувате топло и перница може да се преземат, освен и лесно да се чисти. ❤ Одлично за почетници и професионални салон за употреба, потребно помине уметност алатка за DIY помине љубители на уметноста, модата дами, жените и тинејџерски девојки, prefect подарок за Божиќ, девојка ноќта и други посебни денови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.