4 Ниво Spacrea Буква Фах Розово Злато Хартија Организатор Послужавник за Жените, Пластовидно Хартија Послужавник со 1 Горниот дел од Екранот Полица за на Училиште, Дома
Свеж

4 Ниво Spacrea Буква Фах Розово Злато Хартија Организатор Послужавник за Жените, Пластовидно Хартија Послужавник

DEN 671.76

Достапно е за нарачката

【4 Пластовидно Коцки & Простор за Заштеда на енергија】сосема нов биро организатор на declutter вашиот workspace,4 пластовидно коцки ви помогне да ги сортирате вашите датотеки,уредно сортирање записи, букви, датотеки, брошури, списанија, печатач трудови итн.Обезбедување на доволно простор за вашето биро, да се ослободи од неуредна клупи и одржување на организирани. 【Екстра Горниот дел од Екранот Полица】Нашите Метал Mesh Документ Организатор доаѓа со мала лента на та врвот, многу погодна да се стави биро додатоци : забелешка хартија, календар, или potted растенија, фото рамки и други декоративни предмети,убаво е да ги красат вашите клупи. 【Трајни и Здрав Позлатен Изградба】 Нашите розово злато биро организатор направен од високо-квалитет позлатен лим сушени да се направи производ потрајни и подолг живот.Мазна метал насочува и заоблени агли дизајн заштита на вашиот десктоп од нула. 【Уникатен Дизајн и Идеален Подарок】Оваа розово злато хартија послужавник усвојат современите естетски дизајн,како и зајакнување на чувството на линија мода и убавина.Домот се зголеми злато изглед,совршен подарок за колегите, професорите, пријатели.Ова се зголеми злато буква фах им помогне да се ослободи од неуредна работни маси и нуди пријатно употреба. 【Гаранција за квалитет】Нашите датотека фах ќе биде многу посилна од се насликани meshto и да се обезбеди подолг животен век,погоден за вашиот дом, училиште, канцеларија, e-mail соби итн.ве молиме да бидат сигурни да се купи.Ако имате било какви квалитет проблем при користење на, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.