Mekar Инјектирање Пумпа Опрема Puller Отстранување Алатка за Cummins Мотори Dodge Ram меморија Бош ПЕТ P7100 VP44 4BT 6BT Тешки
Свеж

Mekar Инјектирање Пумпа Опрема Puller Отстранување Алатка за Cummins Мотори Dodge Ram меморија Бош ПЕТ P7100

DEN 746.40

Достапно е за нарачката

Оваа Тешка Должност Инјектирање Пумпа Опрема Puller одговара за Cummins Мотори Dodge Ram меморија Бош ПЕТ P7100 VP44 4 BT 6 BT.Материјал : Направен од Силна Екипа Челик, која може ефикасно да се спречи puller од rusting во процесот на користење.Тоа ќе повлече било 1989-2002 Dodge Ram меморија Cummins Инјектирање Пумпа Опрема, одговара на Cummins и 4 BT и 6 BT.Пакет Вклучуваат:1pcs Инјектирање Пумпа Опрема puller ; 2 парчиња Тешки Прирабница и Завртки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.