Enfinda Мажите Најдобри Влажни Бричење Saop Сад со Црна Пластика за Безбедност Избричат Туш
Свеж

Enfinda Мажите Најдобри Влажни Бричење Saop Сад со Црна Пластика за Безбедност Избричат Туш

DEN 141.12

Достапно е за нарачката

Висок квалитет, класични balack пластика, екстремни солидна constructure;.Осигура ќе луксузен бричење сапун пена,.Супер лесно да се чисти и да ја организирате вашата бања чист и уреден;.Никогаш не се растурени без разлика колку сте паѓачкото;.Исклучителен квалитет и перформанси за да се осигурате дека сте живот употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.