ECUDIS Светлина Тела Крстот Бар Комплет, Светилка Завртка Јака Крошна Handware Сет, Црна
Свеж

ECUDIS Светлина Тела Крстот Бар Комплет, Светилка Завртка Јака Крошна Handware Сет, Црна

DEN 191.76

Достапно е за нарачката

Месеци осветлување тела безбедно.Црна заврши надополнува повеќето canopies.Може да се користи на рака на античкиот лустерот, да се поправи светлина тела, или да се обноват и да се создаде маса и пол светилки, сите на хардвер има добро се вклопуваат и да заврши.Комплет Содржина : еден 1-3/8-IP x 1/4-IP-Намалување на-Hickey, едно 4"1/4 IP Рамен Crossbar, една завртка јака јамка, два 1/4 IP брадавиците, две секој locknuts, две монтажа завртки (1/2 Инчи X 8/32).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.