PULUZ Велосипед Камера Handlebar Планината за Gopro Херој 10/9/8/7/6/5/4 Велосипед Мотор Планината Клип, 360 Степен Ротација Алуминиум Велосипед Заградата за DJI OSMO Акција и Xiaoyi Каме?
Свеж

PULUZ Велосипед Камера Handlebar Планината за Gopro Херој 10/9/8/7/6/5/4 Велосипед Мотор Планината Клип, 360

DEN 333.36

Достапно е за нарачката

【Широко се Користи】оди про велосипед cam планината е целосно компатибилен со сите акција камери и повеќето паметни телефони со телефонот стегач (стегачот не е вклучена), вклучувајќи gopro херој 9/8/7/6/5/4/3/3+/2/1/сесија & DJI Osmo акција, Xiaoyi и други акција камери, тоа е совршен за велосипед, moutain велосипедизам, мотокрос, спортови на вода и други надворешна акција активности. 【360 Степен Ротација】Направени на CNC алуминиум материјал, водоотпорен rustproof и анти-корозија,поцврсти и потрајни.со 360 степени rotatable ratchet дизајн, лесно можете да ја прилагодите камерата на секој агол, а тоа е фиксен и сигурен. 【Анти-пропадна Влошки & Алатката-Бесплатно】Постојат анти-пропадна влошки во внатрешноста на тела за да се спречи монтажа база од олабавување, и тоа исто така може да спречи гребење вашиот велосипед handlebars.Ново дизајнирани палецот knob се справи ви овозможува да го поправи вашиот Gopro камера подобро, без користење на било какви други алатки. 【Лесно да се инсталира】Тоа може да биде инсталиран на секој круг или полу-круг цевка со дијаметар од 0.79" -1.1" (20-28mm), како што се handlebar или seatpost. 【Она што е во кутијата】Завртка x 1,Велосипед Планината x 1,Хексагонални шрафцигер x 1,Монтажа Завртки x 2.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.