Допрете Вежба Малку Деликатна Вежба Малку Цврстина 6.35 mm Фирма за Внатрешни Чип Отстранување(High Speed Челик 4341 Злато M10 Еден)
Свеж

Допрете Вежба Малку Деликатна Вежба Малку Цврстина 6.35 mm Фирма за Внатрешни Чип Отстранување(High Speed Челик

DEN 1773.60

Достапно е за нарачката

Нежен и практични, висока цврстина, цврста и силна.Со 15mm достапни должина,на вежба малку е погодна за многу работи.Рака допрете го вежба малку е изработени од high speed челик,трајни и има долг животен век.На вежба интегриран со функцијата на внатрешна чип отстранување.Ние обезбедува 5 различни видови на допрете го вежба малку да ги задоволи различните потреби.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.