kemimoto Ranger Тркала Имајќи Greaser, 40mm Имајќи Greaser Алатка Компатибилен со Поларис Ranger 800 900 1000XP RZR Sportsman
Свеж

kemimoto Ranger Тркала Имајќи Greaser, 40mm Имајќи Greaser Алатка Компатибилен со Поларис Ranger 800 900 1000XP

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

40 MM тркала имајќи greaser е умен алатка да се направи тешка работа лесно, ви помогне да заштедите многу време да маснотии вашиот тркала лежишта дека треба да се направи од фабриката.Тоа ќе се вклопи совршено лесна за употреба.Со овој ragner тркала имајќи greaser, може јасно да се види на маснотии во имајќи по.О-прстен печат дизајн ви овозможува да се спаси маснотии и спречување на маснотии од успеваат надвор во текот на користење.Таму не е многу маснотии во лежишта од фабриката.Имајќи го ова алатка да се направи вашиот тркала имајќи подмачкан и работи правилно брз е многу поевтино отколку да се има да replae сушен до лежишта.Материјал на тркала имајќи маснотии е направен од алуминиум, што е извонреден да се спротивстави на корозија.40 mm greaser алатка е дизајнирана за долгорочна употреба.Knurled површината ви помогне да инсталирате маснотии и земи го цврсто и да го извади тоа лесно.Ова тркала имајќи маснотии е мора да има прилог на вашата лента со алатки и тоа ќе компатибилен со Ranger 570 800 900 1000 RZR 570 800.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.