Магнетни Стакло Табла, Ѕид Монтирани Чаша Суво Избрише Бела Табла, Матирано Бела Површина, Frameless Стакло Одбор со 4 маркери, 2 Магнети, 1 Гумичка, 36 x 24 Инчи (90 x 60 см)
Свеж

Магнетни Стакло Табла, Ѕид Монтирани Чаша Суво Избрише Бела Табла, Матирано Бела Површина, Frameless Стакло

DEN 2063.76

Достапно е за нарачката

FRAMELESS КАЛЕНО СТАКЛО : Нашата стакло одбор е точната големина е 35.43"X23.62" (90x60cm).Мазна калено стакло сува избрише површината никогаш не дамки или духови.На frameless дизајн овозможува поголем пишување област и високото одбор користење.ЧИСТА ЛЕСНО & КОРИСТИ ПОДОЛГО ТРАЕЊЕ : Стаклена површина овозможува да ти пишувам многу пати и лесно да се чисти.Отпорен на дамки и не ghosting.Отпорен на гребнатини и вдлабнатини.Можете да ја користите оваа чаша одбори подолго од традиционалните бели табли.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА & МОНТАЖА : Со нашите соберат настава и вклучени фитинзи, може да висат на стакло табла на ѕидот лесно.Тоа може да се монтира на ѕид ВЕРТИКАЛНО или ХОРИЗОНТАЛНО со 4 агол завртки за преносливост.Нечија помош е потребна.БОНУС ДОДАТОЦИ, ВКЛУЧУВАЈЌИ : Тоа доаѓа со отстранлив маркер послужавник, 4 шарени маркери, 2 стаклени одбор магнети и 1 гумичка.Ве молиме да се напомене дека само Високо-Придвижуван Магнети Работа на Стакло Одбор.Совршен за дом, училиште, канцеларија, продавници, ресторани или кое било друго место.Цел ЖИВОТ ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА : за Да се избегне оштетување во транзит, стакло whiteboards се испраќаат во засилен krabičkách со дополнителни баласт за да се обезбеди одбор.Ние ви нудиме грижете се-слободен живот услуга за замена со препорачана превозот 100% Задоволително.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.