ANNKE 8CH H. 265+ 5MP Лајт Надзор Безбедносна Камера Систем со 4pcs 1920TVL Жичен CCTV Камери, IP66 Водоотпорна за Внатрешна Употреба на Отворено, Движење Сигнализација Далечински Пр
Свеж

ANNKE 8CH H. 265+ 5MP Лајт Надзор Безбедносна Камера Систем со 4pcs 1920TVL Жичен CCTV Камери, IP66 Водоотпорна

DEN 4319.76

Достапно е за нарачката

1080p Жичен Безбедносни Камери & 8 Канал DVR – 4 парчиња безбедносни камери ја испорача најдобри 1080p live view на 30 fps & до 100 ft ноќ визија.Напредни сензор & smart IR помогне да се фати јасни слики без бучава.5-во-1 5 MP Лајт DVR работи со TVI, AHD, CVI, CVBS & IP камери.H.265+ Кодирање & Security-Одделение 1 TB HDD – изградена во 1 TB HDD е прилагодена за професионални видео надзор системи.Тоа обезбедува брзо читање & пишување брзина дури и по долго време на работата.Рекорд подолго videos & консумираат помалку пропусен опсег со H. 265+ видео формат.Сите Околу Сертификати & Обезбеди Стан – Секој уред, вклучувајќи го и DVR & камери, донесе тешки тестирање спроведено од страна на овластени организации, како УЛ, CE, FCC, HDMI, итн.ANNKE Стан согласува да GDPR, обезбедување на видео поток се обезбеди во податоците за пренесување & симнување.Remote Access & Smart Движење Сигнали – Пристап & контрола на системот преку 3 G/4 G/5 G или Wi Fi со вашите паметни телефони, таблети, компјутери од далечина.Кога има движење настани, секогаш ќе го добие во реално време стан турка и e-mail известувања со мали слики.IP66 Водоотпорен & Најдобри ABS Домување – камерата, со IP66 водоотпорен оценка, braves на harshest време & доловува јасно слики во исклучително топла/ладна клима.Домување, направени од најдобрите ABS материјали, овозможува брза топлина дисипација & долг животен век без исчезнува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.