СУПЕР РАДОСТ 3 во 1 Бебе Вокер,Седнам да Застане Учење Пешаци & Отстранлив Игра Панел, Децата Рано Активност Центар со Lights & Звуци, Музика Учење Игра Играчки Подарок з?
Свеж

СУПЕР РАДОСТ 3 во 1 Бебе Вокер,Седнам да Застане Учење Пешаци & Отстранлив Игра Панел, Децата Рано Активност

DEN 1271.76

Достапно е за нарачката

【Мулти-функционални Бебе Вокер】Нашето учење вокер играчка може да се развие детска' координација и сила со туркање на вокер напред.Својата 3-во-1 дизајн, лесно да се трансформира од една активност отстранлив панел на вокер или висат на некаде да ги задржи ангажирани во секоја фаза. 【Рано Образовна Дејност Центар 】Отстранлив игра панел доаѓа со форма признавање блок, шарени, пак, може опрема,осветлување-up копчиња,7 пијано копчињата на кои се игра на музика и да ги поттикне креативноста ,претендираат телефонска слушалка донесе улога игра забава.Ова учење, вокер играчки, исто така може да го подобри вашите деца' рака-око координација, прст флексибилност,и сензорни способности.Бара 3 x 1.5 АА батерии (не се вклучени). 【Спречува Лак Нозе】Овој седат-да-стои учење вокер е лесно да се сфати справи и контрола на брзината тркала помош години да изгради основни сила додека се подобри нивното разбирање и да се поттикнат способноста.Нашите интерактивни вокер играчка ги охрабрува стекнат довербата да научат да одиме. 【За Контрола на брзината,】 Ова учење, вокер е со не се лизга шок-апсорбирање на мека гумени прстен.И на задните тркала може да се прилагоди на различни брзини за да одговара на вашето дете способност ниво.Стабилна триаголен структура на дното на четири поени, точни губење на рамнотежа или сила дистрибуција, што го прави шасија стабилни, избегнување на соборувањето и паѓа.Тркала работа на carpeted и тешко подови. 【Безбедно Материјал & Одличен Подарок】 Направи на безбеден АБС материјал, мазна работ без burrs,не-токсични. 3-во-1 учење вокер е добар мотиватор во добивање години за да се практикуваат одење.Почетокот на образовни притисни играчка е прекрасен роденденски подарок за момчиња и девојчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.