aremnry Тркала Имајќи Puller Алатка за Полнење на Смена и Installer Алатка Поставите Компатибилен со Харли Дејвидсон 0.75 1 25мм Лежишта VT102
Свеж

aremnry Тркала Имајќи Puller Алатка за Полнење на Смена и Installer Алатка Поставите Компатибилен со Харли Дејвидсон

DEN 1199.76

Достапно е за нарачката

【Трајни】 Тешки јаглероден челик cinstruction со црна anodic оксидација слој за крајна рѓа resistan перформанси. 【Заштитни Случај】 Оваа имајќи puller поставите доаѓа со еден удар-украсениот случај, организирање на делови и нивно чување лесно да се носат, продавница, и ги одржува. 【СИТЕ-ВО-ЕДНО ПОЛНЕЊЕ】 Ова тркала имајќи puller комплет вклучува инсталација гром проширувач dowel три removers и монтери : 3/4 инчи 1inch и 25мм телото puller бакар wosher installer поддршка плоча и nnecessary muts и завртки. 【Високи Перформанси】 Според ОЕМ стандарден квалитет за да се направи,силни и издржливи.Ако користите соодветни и да се задржи правилно треба да се користи за цел живот. 【Топло Совети】ве Молиме да аплицирате некои смазка масло на воланот лого и puller алатка пред да го користите.Ви благодариме!Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.