ZOSI H. 265+ Полна 1080p Home Security Камера Систем за Отворен и Затворен, 5MP-Лајт видео надзор DVR 8 Канал и 4 x 1080p (2MP) Ден Ноќ Визија Водоотпорна Надзор Куршум Камера, Движење Сигна?
Свеж

ZOSI H. 265+ Полна 1080p Home Security Камера Систем за Отворен и Затворен, 5MP-Лајт видео надзор DVR 8 Канал

DEN 2591.76

Достапно е за нарачката

(1). [ Напредни H. 265+ Висока Ефикасност Видео Компресија ] __ ZOSI самостојно развиена H. 265+ видео кодирање технологија екстракт карактеристики кои се фокусираат на карактеристиките на надзор сцени за поголем простор за складирање и подобар квалитет на сликата.H.265+ може дополнително да го подобри односот компресија врз основа на Х. 265 стандард и спаси околу 80% складирање во споредба со Х. 264, и на тој начин ефикасно зачувување на чување ресурси и обезбедува одлична и непречено гледање искуство. (2). [ Проширување Систем Преглед ] __ Ексклузивни 8 Канал 5 MP-Лајт DVR Рекордер спарени со 4 Водоотпорна 1080p куршум камери со 80ft ноќ визија и 90°поглед агол(Тоа ви овозможува да додадете уште 4 1080p или 5 MP камери). 60 FT BNC+DC видео надзор каблирање обезбедува и видео и моќта на вашиот камери,повеќе стабилен и сигурен од безжичниот систем за безбедност.(Нема Хард Диск Вклучен). (3). [ Локални или Далечински Пристап, Репродукција во секое време Рекорд за време на закажани пати; Само рекорд кога откривање на движење; Рециклирање рекорд.Можете да го прилагодите секоја камера со различни режими на снимање, и преземање на снимање на датотеки за USB копија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.