Bestqool Црвено Светло Терапија Уред со Чашката, 18 Led диоди Инфрацрвена Светлина Терапија Уред Црвено 660nm во Близина на Инфраред 850nm за Болка
Свеж

Bestqool Црвено Светло Терапија Уред со Чашката, 18 Led диоди Инфрацрвена Светлина Терапија Уред Црвено 660nm

DEN 839.76

Достапно е за нарачката

Надгради Црвено Светло Терапија Уред : Bestqool е црвена сијалица има 18pcs на висока моќност Led диоди, 1 : 1 сооднос на 660nm црвено 850nm во близина на инфрацрвена светлина.Инфрацрвена светлина се невидливи за голо око.Лесно и Издржливи да го Користите : E27 Чашката е вклучен во ова комбо пакет.Црвениот инфрацрвена светлина, крушка е дизајниран за да се вклопи во било кој стандарден E26/E27 приклучок, AC 85-2465 V.Оптичка Леќа Дизајн : црвено светло терапија светилка е опремен со 60 степен стаклена леќа и дополнителни супер големи оптичка леќа кои се подобри Irradiance На irradiance > 89m W/cm2 на растојание од 3 инчи.Природни & неинвазивна Болка : Bestqool црвено светло терапија уред е комплетен сет, кој со прилагодливи штекер менгеме, кој е туристички придружник.Она што Ќе Добиете : Црвено светло терапија светилка, прирачник за корисникот, нашите грижете се-бесплатно во 1 година гаранција, и пријателски услуги на клиентите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.