Freedi Ткаенина Чување На Кутии За Виткање Cylindric Играчка Организатор Перење Расадник Кошница (Шари)
Свеж

Freedi Ткаенина Чување На Кутии За Виткање Cylindric Играчка Организатор Перење Расадник Кошница (Шари)

DEN 119.52

Достапно е за нарачката

Материјал : Памук линија.Големина : 7.48*5.90 инчен/19*15cm.Количка за дизајн, може да се свитка тоа да го зачувате вашето место.Корисни : Можат да организираат играчки, кукли, облека, чорапи, чевли, итн.Погоден за Дома, хотел, кујна, градина, патување, камп користење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.