8PCS Помине Магнет Уметност полски Алатка во Собата, Магнети Плоча Стапче Одбор, Мачки Очи полски Мачка Очи Магнет за DIY, Убава Мачка Очи Ефект, салон, Студио
Свеж

8PCS Помине Магнет Уметност полски Алатка во Собата, Магнети Плоча Стапче Одбор, Мачки Очи полски Мачка Очи

DEN 206.16

Достапно е за нарачката

ПОВЕЌЕ ЕФЕКТИ : за Разлика од обичните магнетни прачки, прецизни совет на овој cateye гел ноктите алатка ви овозможува лесно да ги привлече честички во магнетно лак, обезбедување на вас со цвет во облик или лента во форма на модели.Тоа целосно го стимулира вашата креативност, може да се создаде поубаво, повеќе посебно, и повеќе погоден за свој стил на ноктите уметност според вашите сопствени желби.ВИСОК КВАЛИТЕТ : со Користење на нови магнетни материјали и производна технологија со ореол полски магнет, лесен за употреба, безбедно и издржливи.Осум видови на моделот дизајн може да се направат различните специјални дизајни за мачка очи гел лак.БРЗО И ЕФИКАСНО : Нашата DIY помине уметност за полнење може лесно и брзо да се создаде долготрајни, прекрасни нокти во кратко време.Супер магнетизам ви помага лесно да се добие на cat ' s eye effect во рок од 5-10 секунди, но оваа алатка мора да се користи со мачка очи гел лак.ЛЕСНО ДА се РАБОТИ : Прво се применуваат мачка очи лепак, а потоа се одржи на магнет на вашите нокти за 10-15 секунди за да се добие мачка-eye effect, го Користите ноктите светилка за 2 минути за да се создаде долготрајни магичен нокти.Погоден за нокти експерти или ноктите ученици.УДОБЕН ЗА НОСЕЊЕ : Ова cateye лак магнет сет е лесен, лесно да се носат и продавница, и може да се користи дома или надвор.тоа е одличен избор за нокти љубовници, погоден за лична DIY, помине студио или нокти салон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.