RQYIXI Врежана Керамички Бања Додаток Поставено со Темно Кафеава боја Изгорени Дрва, Мароко Пергола Модели Сапун Фармацевт Сет за Контра Врвот
Свеж

RQYIXI Врежана Керамички Бања Додаток Поставено со Темно Кафеава боја Изгорени Дрва, Мароко Пергола Модели Сапун

DEN 719.76

Достапно е за нарачката

Модерната темно кафеава боја изгорена дрвна бања прибор сет голема како стилски начин да се задржи вашата бања essentials во едно погодно место. 4 парче бела бања поставете ги красат и организирате вашите countertop со сапун сад да помогнат на сапун во место, 2 оддел држач, четка за заби, гимнастик, и лесно-пумпа лосион фармацевт.Заземаат минимален простор на маса или контра врвот, додека подигнете & освежи Изгледот на бања.Темно кафеава боја изгорена дрвна и Мароко Пергола Модели дизајн може да биде лесно да се вклучени во широк спектар на бања decors.Бесплатни наплата или замена за било неисправни производи.Ние нудиме брз одговор и дневни услуги на клиентите затоа што се важни за нас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.