Honbay 4pcs Следење на Тркала Занает Шиење Алатка
Свеж

Honbay 4pcs Следење на Тркала Занает Шиење Алатка

DEN 191.76

Достапно е за нарачката

Им помогне на трансфер ознаки преку двојно дебелина на повеќето ткаенини.Големина : 117*23*8мм (4.6*0.9*0.31 inch); Тркало дијаметар : 23mm (0.9 инчен).Користење со следење на хартија за пренос на моделот ознаки за пикадо, pleats, tucks, џебови и buttonholes да ткаенина.Голема алатки за занает шиење проекти.Пакет од 4, боја може да ви ги испрати по случаен избор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.