SEUNMUK 400 КОМПЈУТЕРИ 3.5 Инчен Круг Златна Картон Мус Торта База Мини Круг Торта База, Храна Одделение Маснотии-Доказ за Еднократна употреба Златна Торта Картон
Свеж

SEUNMUK 400 КОМПЈУТЕРИ 3.5 Инчен Круг Златна Картон Мус Торта База Мини Круг Торта База, Храна Одделение Маснотии-Доказ

DEN 796.80

Достапно е за нарачката

ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ - торта одбори се направени од храна одделение картон материјал, кои се рециклираат и еко-пријателски.Што е најважно, може да бидат сигурни да го користите за да му служи на храна.Дебелината на торта тапанот е 0.08 cm, која е густа доволно за да се носат соодветна количина на храна.И тоа не е лесно да се деформира и се наведнуваат.МАСНОТИИ-ДОКАЗ - Иако овие мини круг торта база се направени од картон, тие се сите маснотии-доказ.Не е злато филм ламиниране на нашата десерт плоча за да се спречи тоа од апсорбирање на маснотии на торта.Можете да го фрли далеку непосредно по употребата.Тоа е многу лесен за употреба.HUMANIZE ДИЗАЈН - во Споредба со заеднички торта кругови, нашата торта кругови се повеќе humanize.Продолжениот дел на златниот картон мус торта база ви овозможува лесно да ги собереш и место на торта.Тоа ефикасно спречува форма и декорација на торта од тоа да биде оштетена за време на преземање на торта.ШИРОКО се КОРИСТИ - Овие 3,5-инчен торта одбори се совршени за задржување на мали торти, парчиња торта, колачи, cupcakes, бисквити, пици, пити, пусти и други десерти.Ќе се користат за свадби, родендени, ангажмани, банкети, бебето тушеви, канцеларија партии, празник страни, итн.ЗАДОВОЛИТЕЛНО ШОПИНГ ИСКУСТВО - Ако имате било незадоволство со маснотии-доказ торта картон, ќе се добие целосна наплата во рок од 30 дена.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.