5 во 1 мултифункционален електрични clippers, Резба Тример електрични clippers, нос коса тример, Бричење брада, sideburns кроење, LCD дигитален дисплеј USB полнење коса clipper
Свеж

5 во 1 мултифункционален електрични clippers, Резба Тример електрични clippers, нос коса тример, Бричење брада,

DEN 935.76

Достапно е за нарачката

【5 во 1 мултифункционален 】Тоа има пет функции : електрични clippers, Резба Тример електрични clippers, нос коса тример, жилет, sideburns кроење. 【Лесно да се инсталира и да ги отстраните или чистење】Оваа cordless коса clipper е специјално дизајниран за професионални фризери.Можете лесно да се инсталира и да се размонтираат електрични clippers, Резба Тример електрични clippers, нос коса тример, жилет, sideburns кроење. 【Супер остар нож】Дизајниран со Надградба Прашкаста Металургија Ножот.Се држи на косата форма и стил, за подолго време.Супер острицата на косата trimmers нема да му наштети на вашата кожа и ја прави вашата средување на побезбедно. 【Совршен дизајн,корисна】Дизајниран со Надградба Прашкаста Металургија Нож, големината е соодветен, а неговата форма го прави полесно да се користат флексибилно во ваши раце, правење на вашиот faders во хармонија во вашата соба. 【Она што ќе добиете за】Коса clippers домаќин + берберот clippers + резба clippers + носот коса тример + храмот clippers + Бричење брада + англиски јазик прирачник + чистење со четка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.