Arcos Дуо Зеленчук Нож, 5-Инчен
Свеж

Arcos Дуо Зеленчук Нож, 5-Инчен

DEN 838.80

Достапно е за нарачката

Arcos Дуо 5 инчен зеленчук нож специјално дизајнирани за сечење овошје и зеленчук.Ергономски не се лизга и удобно се справи изработени од внатрешниот полипропилен и надворешниот мека гума.State-of-the-art направени сечилото обезбедува високо сечење сила ( над 100 мм ) и долго работ на задржување (над 350 mm).Направени на стврднат и зацврстен Nitrum нерѓосувачки челик.Дизајниран со секојдневна употреба во умот; правото квалитет на многу конкурентни цени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.