Легендите Никогаш не Умираат Пирамиди на Giza Врамени Двојно Сплетен Фотографии, 12 x 15
Свеж

Легендите Никогаш не Умираат Пирамиди на Giza Врамени Двојно Сплетен Фотографии, 12 x 15

DEN 2038.80

Достапно е за нарачката

Убаво сплетен колектори фото презентација, рачно изработени во САД.Колаж содржи 8" x 10" фото, дополнителни 3" x 5" фото и биографија.Сите фотографии и био се монтира на bevel намали двојно-трска под стакло.Доаѓа врамени во убаво обликувана црно лакирани рамка подготвени за бесење.Посебно внимание е дадено на пакување и испорака да се спречи стакло и/или рамка штета.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.